Jak kupować zabawki w prezencie? Poznaj 5 niezawodnych wskazówek

 

image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybór odpowiedniej zabawki na prezent to nie lada wyzwanie! Jak go dokonać, by sprawić obdarowanemu dziecku radość? Na co zwrócić uwagę i czym się kierować podczas zakupu? O czym bezwzględnie należy pamiętać?


Oto garść sprawdzonych, niezawodnych wskazówek:

 

1.      NIE KUPUJ ZABAWKI NA ZAPAS

To częsty błąd, który popełniają twardo stąpający po ziemi, praktyczni wujkowie i ciocie. Chcąc, by maluch jak najdłużej cieszył się podarunkiem, kupują zabawkę niedostosowaną do wieku dziecka. To prawda, że obdarowany prędko z niej wyrośnie, niemniej zakup zabawki „na przyszłość” całkowicie mija się z celem – nie tylko nie sprawi dziecku radości (a to przecież najważniejsze!), ale już zawsze kojarzyć mu się będzie z nietrafionym prezentem i rozczarowaniem.

 

 

2.     BĄDŹ W TRENDACH

Nie jesteś na bieżąco i nie wiesz, co jest teraz na topie? Nie szkodzi – ten jeden raz zrób wyjątek i dowiedz się, jakie zabawki cieszą się największą popularnością. Pamiętaj, że dziecięce trendy zmieniają się dynamicznie i to, co jeszcze rok temu było modne, w tym roku może być już passé. Zajrzyj na fora, zapytaj rodziców lub zwróć się do obsługi sklepu – na pewno otrzymasz pomoc w wyborze odpowiedniej, modnej zabawki!

 

 

3.     ZWRACAJ UWAGĘ NA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Jeśli kupujesz prezent dla dziecka poniżej trzeciego roku życia, upewnij się, że na wybranej zabawce nie znajduje się zapis  brzmiący "Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat". Oznacza on, że zabawka zawiera małe elementy, których przypadkowe połknięcie mogłoby być dla malucha bardzo niebezpieczne. Przed zakupem sprawdź również, czy zabawka posiada niezbędne certyfikaty i atesty. Upewnij się, że została wykonana z wysokiej jakości, odpornych na uszkodzenia materiałów.

 

 

4.     PORZUĆ SCHEMATY

Myślisz, że wszyscy chłopcy uwielbiają samochody, a każda dziewczynka przepada za lalkami? Pamiętaj, że od każdej reguły zdarzają się wyjątki! Nim zdecydujesz o zakupie, dowiedz się więc, czy prezent, który wybrałeś będzie odpowiedni i zgodny z upodobaniami obdarowanego.

 

 

5.     NIE UFAJ REKLAMOM

Reklamy dziecięcych zabawek kuszą nie tylko dzieci, ale także nas – dorosłych. Nim ulegniesz pokusie zakupu reklamowanego produktu, upewnij się, że spełnia on obietnice producenta, a jego jakość nie pozostawia zbyt wiele do życzenia. Dzięki temu i Ty i obdarowany zabawką maluch unikniecie przykrego rozczarowania.

 

 

Wyboru zabawki , którą podarujesz w prezencie, nie odkładaj na ostatni moment. Poświęć mu czas i uwagę, by wybrać najlepszy, idealny upominek. Szczery, dziecięcy uśmiech i radość obdarowanego, wynagrodzą Ci trud poszukiwań!

Newsletter

DANE FIRMY / Kontakt

Ebambini.pl - Sklep internetowy

ul. Wołoska 40/44, 02-583 Warszawa

NIP: 521-277-62-51

REGON: 147419699

e-mail: sklep@ebambini.pl

tel: (22) 848 35 39 ;  tel kom: 881 039 670


Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie